jrdecor.cz

Černá látková trojmístná pohovka MICADONI Saamit 178 cm

Kvalitní a levný produkt Černá látková trojmístná pohovka MICADONI od výrobce se zárukou kvality Micadoni jednoduše pořídíte ještě dnes trvale výhodně. Nyní za 21 471 Kč.
EAN: 5903614646051
Černá látková trojmístná pohovka MICADONI
Zjistit dostupnost »
Značka: MICADONI
21 471

Trojmístná pohovka Saamit od společnosti MICADONI, nabízí elegantní křivky v moderním pojetí tradičního designu. Čalounění je zhotoveno ze strukturované tkaniny s kroucenou vazbou, která vytváří vícerozměrný dojem. Tkanina je velmi odolná proti oděru, čímž zaručí dlouhodobé používání bez známek opotřebení, a navíc splňuje certifikát Oeko-Tex®.  Pohovka Saamit je ideální do jakéhokoli prostoru v moderním nebo minimalistickém stylu. Perfektně se kombinuje s konferenčními stolky z masivního dřeva nebo kovu a snadno se doplňuje měkkými polštáři, které vytvoří dokonalé místo pro čtení a odpočinek. Pořiďte si pohovku, která pozvedne váš interiér!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.