jrdecor.cz

Černá bouclé rohová rozkládací pohovka MICADONI Moghan 241 cm, levá

Vysoce kvalitní produkt Černá bouclé rohová rozkládací pohovka MICADONI od dodavatele s dobrým jménem Micadoni snadno najdete teď za skvělou cenu! Nabídka již od 38 098 Kč.
EAN: 5903614568308
Černá bouclé rohová rozkládací pohovka MICADONI
Zjistit dostupnost »
Značka: MICADONI
38 098

Levá rohová pohovka Moghan od značky Micadoni zaujme na první pohled minimalistickým designem. Jemné linie prošívání vytváří společně s bouclé čalouněnímbukovou podnoží příjemné spojení, které působí lehce a svěže. Čalounění je zhotoveno ze strukturované tkaniny s kroucenou vazbou, která vytváří vícerozměrný dojem. Tkanina je velmi odolná proti oděru, čímž zaručí dlouhodobé používání bez známek opotřebení, a navíc splňuje certifikát Oeko-Tex®. Praktickým bonusem je možnost pohovku rozložit a vytvořit tak pohodlné lůžko pro vaši nečekanou  návštěvu. Sezení je vhodné pro čtyři osoby a je doplněno polštáři, které vám i vašim hostům poskytnou pohodlné a prostorné místo k posezení. Pohovka Moghan je k dispozici v neutrálních tónech, díky kterým snadno zapadne do vašeho interiéru. 

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.