Bílý skleněný rozkládací jídelní stůl Kave Home Axis I. 120/180 x 80 cm

Tento unikátní produkt Bílý skleněný rozkládací jídelní stůl Kave Home Axis I. 120/180 x od společnosti s úžasnou pověstí Kave Home jde koupit bezpečně online téměř zdarma. Akční ceny již od 30 598 Kč. EAN: 8433840411699
Bílý skleněný rozkládací jídelní stůl Kave Home Axis I.
Značka: Kave Home
30 598 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Unikátní jídelní stůl Kave Home Axis zaujme nejen svým jedinečným designem, ale oceníte také jeho praktickou stránku. Deska stolu je vyrobenaporcelánu se skleněným podložím vzhledem připomínající mramor  a vytváří tak elegantní a designový celek, který se jen tak nevidí. Desku stolu můžete rozložit a využít tak zvětšenou plochu při větších sešlostech. Lakovaná robustní podnož z oceli má zajímavý zkosený tvar, který přidává na atraktivitě. Podnož doplňuje a podtrhuje celkový průmyslový vzhled stolu, který se bude perfektně hodit do klasických i moderních interiérů.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.