jrdecor.cz

Bílý pracovní stůl Woodman Nice s dubovou podnoží 140×70 cm

Žádaný výrobek Bílý pracovní stůl Woodman Nice s dubovou podnoží 140x70 od známé společnosti Woodman máte možnost nakoupit na našich stránkách nyní za nejnižší cenu. Cena od 12 675 Kč.
Bílý pracovní stůl Woodman Nice s
Zjistit dostupnost »
Značka: Woodman
12 675

Stylový pracovní stůl Nice od značky Woodman se stane skvělým doplňkem vaší pracovny i obývacího pokoje. Deska z bíle lakované MDF ve spojení s podnoží z masivního dubového dřeva dostává nádech skandinávského a moderního stylu. Stůl Woodman Nice má dostatečně prostornou pracovní plochu a disponuje dvěma zásuvkami, které jsou vyrobeny z dřevotřískové desky dubové dýhy a nabízejí úložný prostor pro základní  psací a kancelářské potřeby. Další praktickou vychytávkou je mosazný otvor pro kabely, který je umístěn na zadní straně desky stolu. Stůl se díky použitým barvám a materiálům skvěle hodí především do minimalistických a světlých interiérů.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.