jrdecor.cz

Bílý kovový odkládací stolek MENU ANDROGYNE 40 cm s mramorovou deskou

Tento exkluzivní produkt Bílý kovový odkládací stolek MENU od značky s dlouholetou tradicí Menu lze nakoupit zde za rozumné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 20 566 Kč.
EAN: 5709262050512
Bílý kovový odkládací stolek MENU ANDROGYNE 40
Zjistit dostupnost »
Značka: Menu
20 566

Odkládací stolek prémiové kvality MENU ANDROGYNE zaujme již na první pohled. Mramorová deska je vyrobena z mramoru Calacatta Viola, který je unikátní a stolku dodá jedinečný a vkusný design. Celek doladí stylově vyřezaná podnož z dubové dýhy, která stolku dodá patřičnou stabilitu a odolnost. Stolek se skvěle hodí do moderních interiérů.

Tip k čistění: Tekutiny, jako je káva, čaj a džus, by se však nikdy neměly nechat zaschnout na mramoru, protože poškodí povrch. Nikdy neumisťujte kyselé ovoce na mramorový povrch a vyhněte se použití drsných a abrazivní chemikálie a korozivní látky. Abyste se vyhnuli každodennímu poškození, používejte podtácky a prostírání na ochranu před horkým nádobím nebo čímkoli jiným čím byste mohli poškrábat povrch. Pokud dojde k nehodě, jednejte rychle a skvrnu setřete papírovým ubrouskem. Používejte pouze mycí prostředky s neutrálním ph a nepoužívejte žádné abrazivní chemikálie. Otírejte stolek 2 x týdně hadříkem z mikrovlákna. Nepoužívejte abrazivní hadříky, houbičky nebo drátěnky, které můžou poškrábat povrch. Nikdy nepoužívejte kyselé čisticí prostředky (například čisticí prostředky do koupelny) nebo čisticí prostředky obsahující bělidlo. Vezměte prosím na vědomí, že mramorový tmel musí být udržován každý 8–12 měsíců v závislosti na množství použití.