Bílá plastová jídelní židle Kave Home Hannia

Hodně žádaný výrobek Bílá plastová jídelní židle Kave Home od našeho výrobce Kave Home lze zakoupit právě teď v akci. Zrovna teď v akci za 2 007 Kč. EAN: 8433840634562
Bílá plastová jídelní židle Kave
Značka: Kave Home
2 007 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Jídelní židle Kave Home Hannia je perfektním designovým kouskem, který doplní každý jídelní stůl. Velice komfortní jídelní židle v bílém provedení je vyrobená z pevného polypropylenu v jednoduchém tvaru a působí tak moderním a minimalistickým dojmem. Podnož je vyrobená z bíle lakované oceli a společně se sedákem tvoří ucelený a jednotný vzhled. Díky použitým materiálům a jejich snadné údržbě má židle možnost širokého využití nejenom v domácnostech, je také výbornou volbou do moderních kuchyní, zasedacích místností i jako židle do studentského pokoje či domácí pracovny. Čistý design této židle si zamilují zejména obdivovatelé minimalismu a jednoduché působivosti.

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme.