Bílá dřevěná dětská postel/pohovka Vipack Amori 90 x 200 cm se zásuvkou

Vynikající produkt Bílá dřevěná dětská postel/pohovka Vipack Amori 90 od výrobce s dlouholetou historií Vipack je k dostání v naší internetové nabídce extra výhodně. Právě nyní za 23 721 Kč. EAN: 5420070215688
Bílá dřevěná dětská postel/pohovka Vipack Amori 90 x 200 cm
Značka: Vipack
23 721 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Stylová dětská postel/pohovka Vipack Amori zaujme na první pohled svou funkčností. Díky rámu ji lze využít nejen jako postel, ale také jako pohovku pro vaše ratolesti. Elegantní zpracování z lakované MDF dodá posteli patřičnou stabilitu a odolnost, které jsou u dětského nábytku vyžadovány. Postel jemně zdobí průřezy ve tvaru srdce, díky čemuž získává postel originalitu a královský vzhled. Krásná postel Amori je vhodnou postýlkou pro vaše malé princezny. Postel se skvěle hodí do moderních dětských pokojů, pro vytvoření příjemné atmosféry.

Pozn: Balení neobsahuje rošt ani matraci. Zásuvka je součástí balení.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.