Antracitově šedý keramický rozkládací jídelní stůl Kave Home Axis II. 160/220 x 90 cm

Nový produkt Antracitově šedý keramický rozkládací jídelní stůl Kave Home Axis II. od společnosti s výborným jménem Kave Home jednoduše můžete získat právě teď v naší nabídce za výborné peníze. Aktuálně výhodně za 32 007 Kč. EAN: 8433840397887
Antracitově šedý keramický rozkládací jídelní stůl Kave Home Axis
Značka: Kave Home
32 007 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Unikátní jídelní stůl Kave Home Axis zaujme nejen svým jedinečným designem, ale oceníte také jeho praktickou stránku. Deska stolu je vyrobenaporcelánu se skleněným podložím, která přinese do vašeho interiéru průmyslový vzhled. Desku stolu můžete rozložit a využít tak zvětšenou plochu při větších sešlostech. Světle lakovaná robustní podnož z oceli má zajímavý zkosený tvar, který přidává na atraktivitě. Podnož doplňuje a podtrhuje celkový průmyslový vzhled stolu, který se bude perfektně hodit v kombinaci s tmavým interiérem.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.