Antracitově černý keramický rozkládací jídelní stůl Kave Home Axis I. 160/220 x 90 cm

Tento kvalitní kus Antracitově černý keramický rozkládací jídelní stůl Kave Home Axis I. 160/220 x 90 od známé značky Kave Home pořídíte tady teď právě za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za skvělou cenu 33 662 Kč. EAN: 8433840411774
Antracitově černý keramický rozkládací jídelní stůl Kave Home Axis
Značka: Kave Home
33 662 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Unikátní jídelní stůl Kave Home Axis zaujme nejen svým jedinečným designem, ale oceníte také jeho praktickou stránku. Deska stolu je vyrobenaporcelánu se skleněným podložím, která přinese do vašeho interiéru průmyslový vzhled. Desku stolu můžete rozložit a využít tak zvětšenou plochu při větších sešlostech. Černě lakovaná robustní podnož z oceli má zajímavý zkosený tvar, který přidává na atraktivitě. Podnož doplňuje a podtrhuje celkový průmyslový vzhled stolu, který se bude perfektně hodit v kombinaci s tmavým interiérem.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.