Antracitově černý keramický rozkládací jídelní stůl Kave Home Axis I. 120/180 x 80 cm

Zlevněný výrobek Antracitově černý keramický rozkládací jídelní stůl Kave Home Axis s osvědčenou značkou Kave Home jednoduše najdete v naší online nabídce levně! V současnosti za 30 000 Kč. EAN: 8433840411675
Antracitově černý keramický rozkládací jídelní stůl Kave Home Axis I.
Značka: Kave Home
30 000 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Unikátní jídelní stůl Kave Home Axis zaujme nejen svým jedinečným designem, ale oceníte také jeho praktickou stránku. Deska stolu je vyrobenaporcelánu se skleněným podložím, která přinese do vašeho interiéru průmyslový vzhled. Desku stolu můžete rozložit a využít tak zvětšenou plochu při větších sešlostech. Černě lakovaná robustní podnož z oceli má zajímavý zkosený tvar, který přidává na atraktivitě. Podnož doplňuje a podtrhuje celkový průmyslový vzhled stolu, který se bude perfektně hodit v kombinaci s tmavým interiérem.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.